Kariéra

Ponuka voľných pracovných miest

Spoločnosť NOVODREVIS, s.r.o. pôsobiaca v oblasti výroby drevených schodíšť ponúka záujemcom zaujímavú pracovnú príležitosť v mladom dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve. Ponúkame nasledovné pracovné miesta, prípadne spoluprácu:

  • Sprostredkovateľ zákaziek
  • Remeselnícke a robotnícke a profesie:

Ak ste si nevybrali z našej ponuky pracovných miest, prípadne momentálne neponúkame voľné príležitosti a napriek tomu máte záujem v našej spoločnosti pracovať, pošlite nám e-mail na adresu “spisiak@novodrevis.sk” s predmetom “Žiadosť o zaradenie do databázy uchádzačov o zamestnanie”, označte dopytovanú pozíciu, pripojte svoj životopis a motivačný list. Odoslaním tohto e-mailu dávate v súlade so zákonom č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, súhlas so spracovaním všetkých osobných údajov, ktoré týmto dobrovoľne poskytnete spoločnosti NOVODREVIS, s.r.o. za účelom získania zamestnania v tejto spoločnosti. Súhlas udeľujete na dobu 12 mesiacov od dátumu odoslania tohto e-mailu.

NOVODREVIS, s.r.o. prehlasuje, že všetky Vami poskytnuté osobné údaje budú archivované a spracovávané len pre vyhľadanie vhodnej ponuky pracovného uplatnenia uchádzačov v rámci našej spoločnosti. Ak do 12 mesiacov nenájdeme pre Vás vhodné uplatnenie, budú vaše osobné údaje skartované. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, súhlas s ich spracovaním a uchovávaním môžete kedykoľvek odvolať.